Poskytovatel "Návštěvní knihy" Blueboard bohužel tuto službu od roku 2020 neposkytuje a tak jsme ještě před jejím zrušením stihli okopírovat milé vzkazy a komentáře od majitelů našich štěňátek.

Velmi si jich ceníme a děkujeme :)

Soňa Karolová, 16.5.2018

Dobrý den paní Brunclíková, dneska je to 7 let, co se Babůnce narodila štěňátka a mezi nima i naše milovaná kokřička Terezka (Scheilla). Tímto přeji vše nej i jejím sourozencům Saemi a Shadow. Terezka je naše sluníčko, pohodářka a jsme šťastní, že ji máme. A co je hlavní, má moc ráda děti, je to jejich velká parťačka. Miluje míčky a házení šišek. Pohlazení pro Babůnku a ať se Vám stále daří.

Soňa Wittmanová, 20.10.2017

I já přidávám slova chvály na chovnou stanici paní Haničky každému kdo chce amerického kokříka se super povahou a zdravého bez nemocí. Mám doma 2 amíčky jednoho z jedné "chovatelské stanice" kde se na zdraví a povahu amíčků vůbec nehledí a Jimíčka od paní Brunclíkové takže mám super možnost porovnat jak povahu obou amíčků tak i zdraví a celkový přístup k amíčkům jak paní Brunclíkové tak druhé paní "chovatelky" paní Hanička je úžasný člověk pro kterého zájem o prodaného pejska nekončí je vidět, že pejsky opravdu miluje a záleží jí na jejich zdraví a povaze. Paní druhá "chovatelka" je naprostý opak paní Brunclíkové pejsek jí od prodeje vůbec nezajímá o jiných věcech jako je zdraví a povaha v chovu radši nemluvím. Opravdu všem co chtějí amerického kokříka a nechtějí se později trápit se zdravím exteriérem a povahou svého kokříka tuto chovnou stanici doporučuji je to jedna z nejlepších chovných stanic u nás!! Paní Haniččce za Jimíčka moc děkuju :)

Cermanova Stanislava, 17.5.2017

E-mail: cermanovastanislava@seznam.cz.
Chovnou stanici paní Brunclikove jedině doporučuji!!Máme od ní pejska Snoopyho který naprosto zdravý v jeho 6 ti letech neměl žádné problémy s očima ,uši ma také v pořádku.Je to náš druhý pejsek,první byl také z chovne stanice ale v jeho 5ti letech začali jeho zdravotní problémy.Jenom díky péče naší p.doktorky se dožil 13ti let.U našeho Snoopyho je vidět rozdíl už od štěněte,je naprosto v pořádku a pohodový.Paní chovatelka je úžasný člověk ,který je svým pejskum naprosto oddaný.Když američana tak jedině od Hamistu:-)

Cheryl Butler Stradinger, 30.7.2014

I can not tell you how much I love this boy!! He is so sweet he sleeps with me and wakes me up so gentle, he kisses me. Then when its time to play ball he is a wild man!!!! So much energy. Perfect pup! Thank You Cheryl Butler Stradinger- Michigan

Pavlína Mertlíková, 7.2.2014

E-mail: pajalbc@seznam.cz.
Milá Haničko,konečně se dostávám k tomu abych ti z celého srdce poděkovala. Bude tomu rok co jsem si od tebe přivezla štěnátko holčičku Tanishku. Dnes je to velká slečna s úžasnou povahou,nádhernou srstí a dokonalou postavou. A co je pro mě nejdůležitější...je zdravá,bez vad a nemocí. Po mé zkušenosti s jinými "chovateli"jsem naprosto konsternovaná. Tvým přístupem,láskou,obětavostí a trpělivostí...Po hodně dlouhé době mám doma krásného,zdravého a veselého amíčka....a zato ti patří můj veliký dík..... Krásný den.

Jana Honzejková, 6.2.2014

E-mail: HonzejkovaJana@seznam.cz.
Moc děkujeme paní Haničce za nádherného Falínka a nádherný přístup k amíčkům. Z celého srdíčka jí já osobně přeji hodně zdravíčka a úspěchů jak v osobním životě tak v práci s amíčky a posíláme celá rodnka mnoho pohlazení pro všechny čtyřnohé mazlíčky co má doma. Ještě jednou moc moc děkujeme.

Lucie Valentová, 24.9.2013

Všichni zde píšete chválu na tuto stanici, na to, jak to má vše pani Brunclíková v pořádku a jak to dělá poctivě, svědomitě a s láskou. Já bych tu dnes chtěla potvrdit, že to je pani chovatelka s velkým ,,CH,,. Velmi hezky se stará i o své psí babičky a to nejen svoje. Momohla nám najít v okruhu svých známých nový domov pro svůj odchov - také již babičku, které zemřela panička. Dokonce nové pani majitelce pomáhá i s údržbou fenečky. Je vidět, že v této chovatelské stanici prodejem štěňátka láska k pejskům nekončí! Kéž by bylo takových chovatelů více!!!!

Ivana Skálová, 1.6.2013

Dobrý den pani Brunclíková, chceme zde jen přidat slova chvály. V životě by mě nenapadlo, že si přivezu malé štěňátko, které má již hygienické návyky a už umí poslechnout. Je vidět, že pejskama žijete a že je nejen milujete, ale i hodně s nimi pracujete. Což je vidět už na těch miminkách co od Vás odcházejí. I my jsme moc rádi, že máme štěňátko právě od Vás, nejen z milující pejsky rodiny, ale z čistého, voňavého prostředí. Z dospělých pejsků jsme byli absolutně unešneni! Opečovaní, voňavoučký a úžasně poslušný. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám ze srdce ať se Vám daří a máte štěstí na prima nové pánečky. Skálová s rodinou a Maikim

Ivana Jančarová, 22.8.2011

E-mail: jancariva@seznam.cz.
Milá pani Haničko! Jsem hrozne rada,ze jsem poznala tak prenadhernou a s laskou vedenou chovatelskou stanici psu. Joík se cítí u nas velice dobre,už i začal hlídat a je tak krasný ze nam ho kazdy obdivuje,je to nase nejvetsi radost!!! Pan veterinář Vám skládal poklonu, Joík je v naprostém pořádku a když jsme mu ukázali od Vás kupní smlouvu s vypsaným očkováním a odčervením, tak prohlásil, že přesně tak by to mělo být, ale setkává se s tím ve své praxi poprvé. Jeste jednou moc děkuji za to zlaticko a za Váš úžasný přístup k pejskům a k chovu celkově. Pozdravuji celou rodinu i vsechny pejsky. Ivana s rodinou

Jitka, 1.6.2011

E-mail: smoulinek@centrum.cz.
Ahoj Haničko, moc gratuluju ke krásným a hlavně zaslouženým výsledkům na klubové výstavě. Moc vám to všem sluší a Ty si to opravdu za tu všechnu péči moc zasloužíš. Dáváš pejskům první poslední....GRATULUJU!!!! Samozřejmě gratulujeme všichni i k nádhernému spojení štěňátek, přejeme jim zdravíčko a hodné páníčky a ať jsou všichni tak úžasní jako náš Tibísek, za kterého Ti touto cestou ještě jednou moc děkujeme.
Jitka s rodinou

Ivana Grünerová, 21.4.2011

E-mail: smoulinek@centrum.cz.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat za štěňátko Raienka. Dělá nám jen radost a je to sluníčko našeho života. Vaše stránky a fotky pejsků jsou krásné a je vidět, že to děláte s láskou. Přeji Vám i Vaší rodině vše nejlepší a mnoho zdravých štěňátek.

Jitka Bubáková, 5.12.2010

E-mail: jitka.bubakova@seznam.cz.
Dobrý den paní Brunclíková, chtěla bych Vás pozdravit a napsat jak se má naše IBINKA. Je to naše zlatíčko,je krásná, každý nám ji obdivuje, ale taky hrozný mazlík.Nechtěla bych to zakřiknout ale je i zdravá.
Máte krásně udělané nové stránky.
Přeji Vám i vašim pejskům mnoho úspěchů a do nastávajících vánoc hodně štěstí a rodinné pohody.
Jitka Bubáková

Lucie Malecká, 24.10.2010

E-mail: lucie.malecka@seznam.cz.
Teda Haničko! Náhodou jsem koukla na Tvoje stránky a jsou úúúúžasnéé!! No a domeček snad ještě úžasnější, tak nějak bych podobně někdy chtěla bydlet já :) No a samozřejmě nejúžasnější pejsci, u Tebe se vážně mají jako prasátka v žitě :)) Moc pozdravuj manžela!

Evženie Papoušková, 21.9.2010

E-mail: papouskova@sujchbo.cz.
Milá paní Brunclíková, chtěla bych Vám poděkovat za našeho Quentiho, kterému právě dnes je 6 měsíců. Je to úžasný pejsek bez kterého bychom si už neuměli představit náš život. Je nádherný,mazlivý a hlavně zdravý pes s přeskrásnýma očima.Na něm vidíme vše co se o Vás píše. Měli jsme tu čest se setkat s poctivým chovatelem.Chválu, kterou jsme na Vás četli musíme jen potvrdit.Přeji Vám i Vaší rodině včetně pejsků krásné dny a samé spokojené majitele. Zdraví E.Papoušková

Ivana Bártová, 31.8.2010

E-mail: smoulinek@centrum.cz.
Milá pani Brunclíková, moc Vás zdravím s celou naší rodinou i s naším miláčkem Montym. Máte krásně udělané nové stránky, opravdu jsou nádherné. Chceme Vám popřát jen vše dobré, ať se Vám jen a jen daří a roděj se Vám stejně tak úžasná a zdravá psí miminka jako je náš Montík. Touto cestou Vám za něj všichni ještě jednou moc a moc děkujeme!!!! Jsme šťastní, že máme pejska z takového úžasného prostředí kde nejen že je všude naklizeno a je od Vás cítit velká láska ke psům, ale pejsci jsou voňavoučký, načesaní a evidentně šťastní!!!!

Jana Varoušková, 22.8.2010

E-mail: supli@tiscali.cz.
Moc Vás zdravím Haničko, zjistila jsem, že máte nové stránky. Jsou opravdu nádherné a srdečné, stejně jako Vy a Váš vztah k pejskům. Chtěla bych Vám zároveň touto cestou poděkovat za naši Lusinku. Objeli jsme více chovatelských stanic, ale u Vás jsme věděli, že je to ,,pravé ořechové". Čistota, pejsci, Váš vztah k pejkům a naopak. Byli jsme opravdu u nešeni. Naše Lusinka je náš již třetí kokřík a první kokřík, se kterým jsme ještě nebyli u veterináře (musím zaťukat), nevíme co je zánět uší apod. A ta povaha! Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme Vám ať se Vám jen a jen daří a máte hodné páníčky pro doslova vypiplané dětičky. Jana s rodinou

Dana Fárková, 20.8.2010

E-mail: danfar@seznam.cz.
Moc děkujeme za našeho Quinciho, je opravdu znát že milujete a chováte srdíčkem. Gratuluji k novým stránkám, jsou perfektní. Přeji mnoho a mnoho úspěchů a ještě více hodných lidí kteří se stanou opatrovníky Vašich vypiplaných miminek. Dana s Quinečkem

Martina, 19.8.2010

E-mail: danfar@seznam.cz
Web: www.neverending-delight.estranky.cz
Ahojky Haničko!!!! Máš překrásné stránky a jsem ráda, že tady můžu nechat vzkaz jako první...Přeji ti moc úspěchů, ať se vše daří, plno hodných lidiček, kteří si budou vážit tvé neuvěřitelné péče o pejsky a perfektních a hlavně zdravých linií u tvých opečovaných hafíků! Člověk, jako jsi ty, který chová hlavně srdíčkem, si zaslouží velký kus obdivu a slušných lidí kolem sebe! Jsi vzácný člověk, mám Tě ráda!!!!

/ © fefi.wz.cz 2010

americký kokršpaněl americký kokr španěl chovatelská stanice amerických kokršpanělů chovná stanice amerických kokršpanělů chovatelská stanice amerických kokr španělů chovná stanice amerických kokr španělů chovatelská stanice amerických kokrů chovná stanice amerických kokrů štěňata amerických kokrů štěňata amerických kokršpanělů